top of page

NASZA HISTORIA

Jesteśmy dostawcą wyspecjalizowanych usług w zakresie transportu kolejowego. Jako pierwsza firma spoza Grupy PKP SA wprowadziła na  rynek usługi trakcyjne (prowadzenia pociągów), na rzecz innych przewoźników, na  podstawie licencji „usługi trakcyjne”. Ponadto posiadamy licencje i certyfikaty bezpieczeństwa na przewozy pasażerskie i towarowe. Dzięki tym uprawnieniom oraz zawartym umowom ubezpieczeniowym, chroniącym ryzyko prowadzonej działalności, jesteśmy atrakcyjnym i bezpiecznym podwykonawcą usług przewozowych. 

Wraz z REDS SA stworzyliśmy  Konsorcjum, które projektuje i realizuje budowę symulatorów pojazdów i urządzeń kolejowych. Konsorcjum oferuje najnowocześniejsze rozwiązania dedykowane przedsiębiorstwom branży kolejowej.

Największym kapitałem Spółki są zasoby pracownicze. Firma zatrudnia najwyższej klasy specjalistów z zakresu trakcji, wagonów, przewozów, techniki ruchu, bezpieczeństwa, RID, BHP, P.Poż, itd.

ZAUFALI NAM

Z wielką satysfakcją informujemy, że CARGO Master Sp. z o.o. zaufało ponad 130 Klientów, którzy dzięki naszej marca i profesjonalizmowi, pozyskali usługi najwyższej jakości. Dziękujemy za to i liczymy, że pozostaną z nami jak najdłużej. 

Centrum Nauki Zawodu

W ramach zasobów Spółki CARGO Master działalność szkoleniową prowadzi Centrum Nauki Zawodu (CNZ), posiadające akredytację Ministerstwa Edukacji dla Niepublicznego Ośrodka Kształcenia Ustawicznego oraz akredytację Urzędu Transportu Kolejowego na prowadzenie kursów na licencje i świadectwa maszynisty, kończących się egzaminami prowadzonymi przez grupę własnych egzaminatorów, zatwierdzonych przez UTK. Organizowane przez CNZ szkolenia i kursy cieszą się dużym powodzeniem wśród firm z branży kolejowej, jak i indywidualnych kursantów. Atrakcyjność naszej oferty szkoleniowej podkreśla wykorzystanie do celów dydaktycznych własnych symulatorów lokomotyw.

Naszą przyszłość wiążemy z kształceniem wykwalifikowanej kadry dla firm
 z branży kolejowej. Czujemy się odpowiedzialni za naszych absolwentów, dlatego stale kształcimy się i doskonalimy. Stale rozwijamy i będziemy rozwijać nowe techniki edukacji, rozbudowywać zaplecze edukacyjne, w tym posiadany symulator lokomotywy, platformę e-learningową.

bottom of page