top of page

Dumni z Naszej Międzynarodowej Współpracy!

Cieszymy się ogromnie, że mieliśmy okazję uczestniczyć w praktycznym szkoleniu dla maszynistów z Ghany! Na zlecenie producenta taboru kolejowego - PESA Bydgoszcz, byliśmy głównym podwykonawcą usług szkoleniowych.


Nasz udział w szkoleniu teoretycznym oraz praktycznym dla maszynistów z Ghany umożliwił im zapoznanie się z obsługą nowego pojazdu, którego zakup dokonano od PESA.
Dodatkowo warto zaznaczyć, że taka międzynarodowa współpraca przyczynia się nie tylko do rozwoju technologicznego, ale także promuje wymianę doświadczeń kulturowych i buduje więzi pomiędzy różnymi narodami poprzez wspólne cele i projekty. To także świetny przykład na to, jak współpraca między firmami z różnych krajów może przynosić korzyści obu stronom, wspierając rozwój infrastruktury kolejowej na globalną skalę.


Dziękujemy PESA Bydgoszcz za zaufanie oraz możliwość uczestnictwa w tym projekcie. Jesteśmy dumni z naszej rosnącej roli jako dostawca wysokiej jakości usług szkoleniowych dla branży kolejowej na całym świecie!


Kolej naszą pasją
Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page